Biz Kimiz?

Büromuz, Avukat Mustafa Akdoğan tarafından İstanbul, Kozyatağı’nda kurulmuş,  müvekkillerine ülkemizde ve Rusya Federasyonu, Bulgaristan Cumhuriyeti, Azerbaycan Cumhuriyeti’nde koordineli olarak çalıştığı hukuk büroları vasıtası ile iş dünyasının ve sosyal yaşamın gereklerine uygun çözümler üretmek suretiyle her biri alanında deneyim kazanmış hukukçularıyla ve yardımcı kadrosuyla hukukun birçok dalında, hukuki destek ve danışmanlık hizmetleri sunmaktadır.

Büromuz ağırlıklı olarak Gayrimenkul Hukuku, İcra ve İflas Hukuku, İş Hukuku, Ticaret Hukuku, Tüketici Hukuku, Şirketler Hukuku (Şirket Kuruluşu, Birleşme ve Devir İşlemleri), İmar Hukuku, Uluslararası Özel Hukuk, Kira Hukuku, Sözleşmeler Hukuku ve İdare Hukuku alanlarındaki tecrübelerini müvekkillerinin istifadesine sunmuş ve kurulduğu tarihten bu yana birçok çalışmalar gerçekleştirmiştir.

Büromuz her türlü çözüm sürecinin öncesinde, üst seviyede karşılıklı anlayış ile müvekkil talep ve memnuniyetini ön planda tutar. Çözüm odaklı sağlanılan hukuki hizmetin, alanlarında yetkin ve deneyimli ekibi ile mümkün olan en kısa sürede müvekkillere iletilmesi Büromuzun öncelikli prensibidir. Büromuz, günden güne değişen ve gelişen hukukun dinamikleri ile şekillendirme çabasında olduğumuz bakış açımız ile müvekkillerimize üst düzey çalışma standartları ile hukuki destek ve danışmanlık hizmetleri sağlamayı gaye edinmiştir

Felsefemiz

  • Müvekkillerimizin sorunlarına iş dünyası, ekonomik ve sosyal yaşamın gereklerine uygun çözümler üretmek,
  • Dürüstlük, gizlilik ve mesleki etik ilkelerine sıkı sıkıya bağlı olmak.
  • Hukuk prensipleri içerisinde çalışma disiplinini korumak,
  • Çalışanların başarılarının ödüllendirildiği bir ortam yaratmak,
  • Diyaloğa her an açık olmak,
  • Toplumsal yükümlülüklerimizi her daim hatırlamaktır.
Son Makaleler

İŞE İADE DAVALARINDA GRUP ŞİRKETLERİ BAKIMINDAN "30 İŞÇİ" KAVRAMI

Tüm şirketlere hizmet veren işçiler ile sadece davalı şirkete hizmet veren işçilerin 30 işçi kıstasında dikkate alınması gerekir.

KENTSEL DÖNÜŞÜMDE ANKARA USULÜ MÜ İSTANBUL USULÜ MÜ?

Toplumda "Ankara" ya da "İstanbul" usulü şeklinde tanımlanan yöntemleri Kentsel Dönüşüm Kanunu kapsamında anlaşma yapmayı planlayan arsa sa…